Programmering Tv4 group
imorgon

Dag 26/05/2019

Idag

Ikväll

Imorgon

C more first

02:00-Girls Trip
04:05-Legendaariset Newtonin pojat
06:05-Piru naapurissa
07:45-Bean: äärimmäinen katastrofielokuva
09:15-The Eyes of Orson Welles
11:10-Winnerbäck - ett slags liv
12:45-Lasse-Maijan etsivätoimisto: Ensimmäinen arvoitus
14:15-Harry Potter ja viisasten kivi
16:45-Solsidan
18:25-Lost in Translation
20:00-Kong: Pääkallosaari
22:00-King Arthur: Legend of the Sword
00:05-The Mummy
01:55-Super Troopers 2
03:35-Tosi valheita

C more first hd

02:00-Girls Trip
04:05-Legendaariset Newtonin pojat
06:05-Piru naapurissa
07:45-Bean: äärimmäinen katastrofielokuva
09:15-The Eyes of Orson Welles
11:10-Winnerbäck - ett slags liv
12:45-Lasse-Maijan etsivätoimisto: Ensimmäinen arvoitus
14:15-Harry Potter ja viisasten kivi
16:45-Solsidan
18:25-Lost in Translation
20:00-Kong: Pääkallosaari
22:00-King Arthur: Legend of the Sword
00:05-The Mummy
01:55-Super Troopers 2
03:35-Tosi valheita

C more hits

03:40-Sota apinoiden planeetasta
08:00-L'école Buissonnière
09:55-Lego Batman elokuva
11:40-Riku Haikara
13:05-Paris pieds nus
14:30-Crazy Heart
16:20-Kerran bändäri - aina bändäri
17:55-Elias, sataman sankari
19:10-Idän pikajunan arvoitus
21:00-Vilken jävla cirkus
23:00-Red Sparrow
01:15-Harry Potter ja kuoleman varjelukset, osa 2
03:25-Autiomaa
04:55-Talo meren rannalla

C more hits hd

03:40-Sota apinoiden planeetasta
08:00-L'école Buissonnière
09:55-Lego Batman elokuva
11:40-Riku Haikara
13:05-Paris pieds nus
14:30-Crazy Heart
16:20-Kerran bändäri - aina bändäri
17:55-Elias, sataman sankari
19:10-Idän pikajunan arvoitus
21:00-Vilken jävla cirkus
23:00-Red Sparrow
01:15-Harry Potter ja kuoleman varjelukset, osa 2
03:25-Autiomaa
04:55-Talo meren rannalla

C more series

03:20-Stieg Larsson - Mies joka leikki tulella
04:05-Stieg Larsson - Mies joka leikki tulella
04:50-Close Up
05:15-Close Up
05:40-Close Up
06:10-Close Up
06:45-Close Up
07:10-Close Up
07:35-Close Up
08:05-Close Up
08:30-Unelmien kentät
09:15-Unelmien kentät
10:00-Unelmien kentät
10:40-Unelmien kentät
11:25-Unelmien kentät
12:05-Unelmien kentät
12:45-Unelmien kentät
13:30-Close Up
13:55-Unelmien kentät
14:40-Unelmien kentät
15:25-Unelmien kentät
16:05-Unelmien kentät
16:50-Unelmien kentät
17:30-Unelmien kentät
18:10-Unelmien kentät
18:55-Rouvat ryöstäjinä
19:40-Rouvat ryöstäjinä
20:25-Rouvat ryöstäjinä
21:10-Veep
22:00-Now Apocalypse
22:30-Game of Thrones
23:50-Riviera
00:35-Riviera
01:15-Riviera
02:00-Riviera
02:45-Close Up
03:15-Stieg Larsson - Mies joka leikki tulella
04:00-Stieg Larsson - Mies joka leikki tulella
04:45-Close Up

C more series hd

03:20-Stieg Larsson - Mies joka leikki tulella
04:05-Stieg Larsson - Mies joka leikki tulella
04:50-Close Up
05:15-Close Up
05:40-Close Up
06:10-Close Up
06:45-Close Up
07:10-Close Up
07:35-Close Up
08:05-Close Up
08:30-Unelmien kentät
09:15-Unelmien kentät
10:00-Unelmien kentät
10:40-Unelmien kentät
11:25-Unelmien kentät
12:05-Unelmien kentät
12:45-Unelmien kentät
13:30-Close Up
13:55-Unelmien kentät
14:40-Unelmien kentät
15:25-Unelmien kentät
16:05-Unelmien kentät
16:50-Unelmien kentät
17:30-Unelmien kentät
18:10-Unelmien kentät
18:55-Rouvat ryöstäjinä
19:40-Rouvat ryöstäjinä
20:25-Rouvat ryöstäjinä
21:10-Veep
22:00-Now Apocalypse
22:30-Game of Thrones
23:50-Riviera
00:35-Riviera
01:15-Riviera
02:00-Riviera
02:45-Close Up
03:15-Stieg Larsson - Mies joka leikki tulella
04:00-Stieg Larsson - Mies joka leikki tulella
04:45-Close Up

C more stars hd

03:40-All Eyez on Me
06:00-Professori Neronveivauksen paluu
07:00-Harry Potter ja Feeniksin kilta
09:15-Loving Vincent
10:50-Table 19
12:15-Madame
13:45-Twister
15:35-Viiden vuoden kihlaus
17:40-Ferdinand
19:30-Polly tuli kuvioihin
21:00-Girls Trip
23:05-Le Fidèle
01:10-Lowlife
02:45-Get Out
04:25-Maze

Sf-kanalen

03:10-Intohimo
04:50-Tehdäänpä silta
07:50-Viiru ja Pesonen
09:10-Ronja Ryövärintytär
11:15-Koirakikka
13:00-91:an Karlsson muckar (tror han)
14:30-Julie
16:15-P & B
18:05-Pirret
19:00-The Stig-Helmer story
20:40-Kommissarie Späck
22:00-Van Veeteren: Komisario ja hiljaisuus
23:30-Kohtauksia eräästä avioliitosta
02:15-91:an Karlssons Permis
03:50-Kesä Monikan kanssa

Tv4

03:10-Are You Here
05:25-Tareq Taylors nordiska matresa
06:00-Trinny & Susannah stylar om Norge
07:00-Antiques roadshow
08:00-Sveriges yngsta mästerkock
08:55-Nyhetsmorgon
12:30-Inför Elitloppet
15:00-Elitloppet
17:50-Final Elitloppet
19:30-Bingolotto
20:00-Tv4nyheterna, sporten och vädret
20:30-Bingolotto
21:00-Robinson
22:00-EU-valvakan
23:00-TV4Nyheterna och TV4Vädret
23:10-EU-valvakan
02:00-GW:s mord
02:55-Norrlandspolisen
04:00-MacGyver
04:55-MacGyver

Upptäcka programmen av imorgon på Tv4 group,

alla informationen om programmen on air under hela dagen: filmer, TV-serier, reality TV, sport och mycket mer.
Missa inte det bästa av palimpsest av den första och andra kvällen!

andra nätverk
Svt
Bbc
Turner broadcasting system europe
Sbs
Disney
Viacom
Viasat