Programmering Disney
imorgon

Dag 26/06/2019

Idag

Ikväll

Imorgon

Disney channel

03:55-Onnea matkaan, Charlie!
04:15-Penny On M.A.R.S
04:40-The Gronks
05:00-Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
05:20-Kid Vs. Kat
05:35-Danny Cunningham – Koulun Ninja
06:00-Art Attack
06:25-Henry Hugglemonster
06:35-PJ Masks
07:00-Finias ja Ferb
07:15-Milo Murphyn laki
07:30-Big City Greens
07:50-Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
08:15-Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
08:40-Dalmatialaiskatu 101
08:55-Miraculous Secrets
09:00-Mech-X4: Let's Call It Mech-X4!
09:55-Miraculous Secrets
10:00-Kaiken keskellä
10:31-Kaiken keskellä
11:00-Bunk'd
11:31-Bunk'd
12:00-Jessie
12:25-Jessie
12:50-Lab Rats
13:15-Raven's Home
13:40-K.C.Salainen agentti
14:05-K.C.Salainen agentti
14:30-Dalmatialaiskatu 101
14:45-Space Chickens In Space
15:00-Big Hero 6 – TV-sarja
15:31-Big City Greens
15:45-Milo Murphy's Law
16:00-Ducktales
16:29-Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
17:00-Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
17:31-Kaiken keskellä
18:00-Bunk'd
18:31-Bizaardvark
19:00-K.C.Salainen agentti
19:31-Raven's Home
20:00-Backstage
20:31-KC Salainen agentti, erikoisjakso
21:31-Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
22:00-Star Wars Freemaker Adventures
22:31-Marvel's Avengers: Black Panther's Quest
23:00-Counterfeit Cat
23:20-Dog With a Blog
23:45-Jessie
00:10-Austin & Ally
00:35-Binny and the ghost
00:55-The Lodge
01:20-Alex and Co
01:40-Evermoor Chronicles
02:05-Violetta
02:50-Violetta
03:35-Dude, That's My Ghost
03:55-Onnea matkaan, Charlie!
04:15-Penny On M.A.R.S
04:40-The Gronks

Disney junior

07:00-Disney Muppet Babies
07:15-PJ Masks
07:30-PJ Masks
08:00-Vampirina
08:30-Fancy Nancy Clancy
09:00-PJ Masks
09:30-Mikki Hiiren kerhotalo
10:00-Tohtori Pehmola
10:20-Tohtori Pehmola
10:35-Tohtori Pehmola
10:50-Toy Story –pätkis: Loma Havaijilla
11:00-PJ Masks
11:20-PJ Masks
11:40-PJ Masks
12:00-Mickey And The Roadster Racers
12:20-Mickey And The Roadster Racers
12:40-Mickey And The Roadster Racers
13:00-Fancy Nancy Clancy
13:20-Fancy Nancy Clancy
13:40-Fancy Nancy Clancy
14:00-Vampirina
14:20-Vampirina
14:40-Vampirina
15:00-Gigantosaurus
15:20-Gigantosaurus
15:40-Gigantosaurus
16:00-Leijonakaarti
16:30-Leijonakaarti
17:00-Gigantosaurus
17:25-Disney Junior Music Nursery Rhymes
17:30-Mikki ja ralliryhmä
18:00-Fancy Nancy Clancy
18:30-Vampirina
19:00-PJ Masks
19:30-Puppy Dog Pals
20:00-Leijonakaarti

Disney xd

09:00-Marvel's Spider-Man
09:25-Space Chickens In Space
09:35-Right Now Kapow
10:00-Finias ja Ferb
10:25-Finias ja Ferb
10:35-Finias ja Ferb
11:00-Finias ja Ferb
11:25-Finias ja Ferb
11:50-Milo Murphyn laki
12:15-Milo Murphyn laki
12:40-Big City Greens
13:00-Big City Greens
13:25-Kick Buttowski Lähiön Hurjapää
13:50-Finias ja Ferb
14:00-Gravity Falls
14:25-Gravity Falls
14:50-Milo Murphy's Law
15:05-Space Chickens In Space
15:30-Ducktales
15:55-Big Hero 6 – TV-sarja
16:20-Lab Rats
16:45-Lab Rats
17:10-Finias ja Ferb
17:35-Right Now Kapow
18:00-Marvel's Avengers: Black Panther's Quest
18:25-Mikke Hiiri
18:30-Space Chickens In Space
18:55-Big City Greens
19:20-Big Hero 6 – TV-sarja
19:45-Star vs. pahuuden voimat
20:00-NY: Milo Murphyn laki
20:15-Milo Murphyn laki
20:31-Ducktales
20:55-Finias ja Ferb
21:15-Finias ja Ferb
21:29-Mech-X4
22:00-Mighty Med: The Mother of all Villians
22:50-K.C.Salainen agentti
23:15-Lab Rats
23:40-Lab Rats
00:05-Kick Buttowski Lähiön Hurjapää
00:30-Big City Greens
00:55-Mikke Hiiri

Upptäcka programmen av imorgon på Disney,

alla informationen om programmen on air under hela dagen: filmer, TV-serier, reality TV, sport och mycket mer.
Missa inte det bästa av palimpsest av den första och andra kvällen!

andra nätverk
Svt
Bbc
Tv4 group
Turner broadcasting system europe
Sbs
Viacom
Viasat