Programmering Tv4 group
idag

Dag 17/07/2019

Idag

Ikväll

Imorgon

C more first

03:30-The Thing - "Se" jostakin
05:15-Tårtgeneralen
06:50-Honey 3: Dare to Dance
08:25-Amerikan presidentti
10:20-Manifesto
12:00-This Is 40
14:10-Luolamies
15:35-Kometen
16:45-Prebz og Dennis - The Movie
18:05-The Eyes of Orson Welles
20:00-Battle of the Sexes
21:55-The Rook
22:50-Labyrintti - Tappava lääke
01:05-Le Fidèle
03:10-Gringo

C more first hd

03:30-The Thing - "Se" jostakin
05:15-Tårtgeneralen
06:50-Honey 3: Dare to Dance
08:25-Amerikan presidentti
10:20-Manifesto
12:00-This Is 40
14:10-Luolamies
15:35-Kometen
16:45-Prebz og Dennis - The Movie
18:05-The Eyes of Orson Welles
20:00-Battle of the Sexes
21:55-The Rook
22:50-Labyrintti - Tappava lääke
01:05-Le Fidèle
03:10-Gringo

C more hits

02:45-Walking with the Enemy
04:40-Amatöörit
07:15-Neropatin päiväkirja: Reissussa rähjääntyy
08:45-Rock Dog
10:15-The Zookeeper's Wife
12:15-Rannalla
14:05-Viinitilamme Ranskassa
15:55-Churchill
17:40-Twister
19:30-Sikke et Cirkus: Det Mystiske Mysterium
20:40-Wonder Woman
23:00-Whitney
01:00-Finding Your Feet
02:50-Lowriders
04:25-Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

C more hits hd

02:45-Walking with the Enemy
04:40-Amatöörit
07:15-Neropatin päiväkirja: Reissussa rähjääntyy
08:45-Rock Dog
10:15-The Zookeeper's Wife
12:15-Rannalla
14:05-Viinitilamme Ranskassa
15:55-Churchill
17:40-Twister
19:30-Sikke et Cirkus: Det Mystiske Mysterium
20:40-Wonder Woman
23:00-Whitney
01:00-Finding Your Feet
02:50-Lowriders
04:25-Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

C more series

03:30-Stieg Larsson - Mies joka leikki tulella
04:15-Game of Thrones
05:35-Close Up
06:15-Close Up
06:45-Unelmien kentät
07:25-Unelmien kentät
08:10-Unelmien kentät
08:50-Unelmien kentät
09:35-Unelmien kentät
10:20-Rouvat ryöstäjinä
11:05-Rouvat ryöstäjinä
11:50-Unelmien kentät
12:30-Unelmien kentät
13:15-Unelmien kentät
13:55-Unelmien kentät
14:40-Unelmien kentät
15:25-Veep
15:55-Veep
16:25-Close Up
16:55-Unelmien kentät
17:35-Unelmien kentät
18:20-Unelmien kentät
19:00-Unelmien kentät
19:45-Unelmien kentät
20:30-Rouvat ryöstäjinä
21:15-Rouvat ryöstäjinä
22:00-Vida
22:30-Tin Star
23:15-Tin Star
00:00-Ash vs Evil Dead
00:30-Ash vs Evil Dead
00:55-The Truth About the Harry Quebert Affair
01:40-The Truth About the Harry Quebert Affair
02:25-Cardinal
03:05-Cardinal
03:45-Game of Thrones

C more series hd

03:30-Stieg Larsson - Mies joka leikki tulella
04:15-Game of Thrones
05:35-Close Up
06:15-Close Up
06:45-Unelmien kentät
07:25-Unelmien kentät
08:10-Unelmien kentät
08:50-Unelmien kentät
09:35-Unelmien kentät
10:20-Rouvat ryöstäjinä
11:05-Rouvat ryöstäjinä
11:50-Unelmien kentät
12:30-Unelmien kentät
13:15-Unelmien kentät
13:55-Unelmien kentät
14:40-Unelmien kentät
15:25-Veep
15:55-Veep
16:25-Close Up
16:55-Unelmien kentät
17:35-Unelmien kentät
18:20-Unelmien kentät
19:00-Unelmien kentät
19:45-Unelmien kentät
20:30-Rouvat ryöstäjinä
21:15-Rouvat ryöstäjinä
22:00-Vida
22:30-Tin Star
23:15-Tin Star
00:00-Ash vs Evil Dead
00:30-Ash vs Evil Dead
00:55-The Truth About the Harry Quebert Affair
01:40-The Truth About the Harry Quebert Affair
02:25-Cardinal
03:05-Cardinal
03:45-Game of Thrones

C more stars hd

01:55-Se
04:05-Deadpool 2
06:00-Solsidan
07:45-Cirkeline, Coco ja villi sarvikuono
08:50-Lasse-Maijan etsivätoimisto: Ensimmäinen arvoitus
10:20-Nothing Like a Dame
11:45-Rakkautta vailla
13:50-The Book of Henry
15:35-Breathe
17:30-Victoria & Abdul
19:20-Itse ilkimys 3
21:00-Goodbye Christopher Robin
22:45-Beck: Vailla aikomusta (37)
00:20-Sleeper
01:50-Walking with the Enemy
03:40-Fast & Furious 8

Sf-kanalen

02:50-Satamakaupunki
04:25-Mörkt vatten
05:45-Työkeikka
07:30-Saariston lapset ja hylje
09:00-Veijarikopla tulee taas
10:30-Prinsessa
12:00-Landstormens lilla argbigga
13:25-Pirret
14:20-Eemeli ja possuressu
15:55-Kommissarie Späck
17:15-Joker
18:55-LasseMajas detektivbyrå - Kameleontens hämnd
20:35-Hata Göteborg
22:00-P & B
23:50-Kielot kuiskivat kuolemaa
01:30-Niin kuin taivaassa
03:40-Surmanjahti

Tv4

03:45-CSI
04:40-CSI
05:30-Gotham
06:40-Husjägarna - Danmark
07:40-Nyhetsmorgon
11:00-Downton Abbey
12:00-Magnum
13:00-En plats i solen: Sommarsol
14:00-En plats i solen: Sommarsol
15:00-Fixer upper
15:55-Husakuten
16:55-Mandelmanns gård
17:50-Bygglov
18:50-Sommar med Ernst
19:25-Lotto, joker och drömvinsten
19:35-Sommar med Ernst
19:50-Keno
20:00-TV4Nyheterna
20:15-Sporten
20:20-TV4Vädret
20:30-Halv åtta hos mig
21:00-Sjuksystrarna på Fredenslund
22:00-The bay
23:00-TV4Nyheterna
23:15-Sporten
23:25-TV4Vädret
23:30-Rock of ages
02:00-Law & order: Special victims unit
02:55-Law & order: Special victims unit
03:50-CSI
04:45-CSI

Upptäcka programmen av idag på Tv4 group,

alla informationen om programmen on air under hela dagen: filmer, TV-serier, reality TV, sport och mycket mer.
Missa inte det bästa av palimpsest av den första och andra kvällen!

andra nätverk
Svt
Bbc
Turner broadcasting system europe
Sbs
Disney
Viacom
Viasat