Programación Corporacio catalana de mitjans audiovisuals
hoy

Día 22/11/2019

Tv3 - la programación de hoy
Tv3
00:20-Més 324
01:55-Gran reserva
02:50-Ritmes a l'estudi
03:50-Blues a l'estudi
04:50-Jazz a l'estudi
05:50-Videoclips catalans
06:00-Notícies 3/24
06:30-TN matí
08:25-Els matins
11:50-Planta baixa
13:55-Telenotícies comarques
14:30-Telenotícies migdia
15:40-Cuines
15:55-Com si fos ahir
16:35-Tot es mou
20:20-Està passant
21:00-Telenotícies vespre
21:55-Zona zàping
22:40-La gran pel.lícula: Churchill
Ir a la página Tv3
Super3 33 - la programación de hoy
Super3 33
00:35-Amenaça totalitària
01:40-Obrint plaça
02:05-Laberints
02:35-La porta blava
03:30-Els habitants de la fi del món
04:15-L'illa del tresor
04:40-Tres estrelles
05:05-El Faro, cruïlla de camins
05:55-Videoclips catalans
06:01-Mic
06:44-Les tres bessones
07:10-Els germans Kratt
07:55-Dino tren
09:00-Mic
09:52-Doraemon
10:42-L'Òliba i companyia
11:16-Les noves aventures de Geronimo Stilton
11:39-Yakari
12:02-En Grizzy i els lèmmings
13:03-Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
14:08-Les Sisters
15:05-Comptem amb la Paula
16:08-Les tres bessones
17:00-El Mic i els seus amics
17:27-Una mà de contes
17:46-Oddbods
18:23-Els germans Kratt
19:30-Robin Hood, el trapella de Sherwood
20:20-Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
21:26-En Grizzy i els lèmmings
21:55-El gran dictat
22:10-Quan arribin els marcians
22:50-Perfils
23:15-This Is Art
Ir a la página Super3 33
Esport3 - la programación de hoy
Esport3
00:30-324 Esports
00:55-El club de la mitjanit
02:25-324 Esports
02:50-Temps d'aventura
03:15-Refugis i guardes
03:30-Afrontant les onades
03:50-ISA World Surfing Games: França
04:35-FISE World Series: Chengdu UCI BMX Freestyle Park World Cup
06:00-324 Esports
06:25-Actius
06:35-Km 0
07:00-El club de la mitjanit
08:30-Afrontant les onades
08:50-Pure Outdoor
09:15-Sports Quest
09:40-Capacitats
09:50-FISE World Series: Chengdu UCI BMX Freestyle Park
11:00-Viatges insòlits
11:45-Obrint plaça
12:10-Bèsties
12:35-Xarxa natura
13:00-FIA Formula E: Diriyah E-Prix
14:05-Km 0
14:25-Refugis i guardes
15:00-Top gols La Lliga
15:15-Roda de premsa
16:00-Esport club
17:00-Golden Trail World Series: Annapurna trail marathon
17:25-Temps d'aventura
17:55-Biel Vargas, amb tot el cor
18:00-Esport club
19:05-Monster Energy Nascar Cup Series
20:40-Roda de premsa
20:55-Lliga LEB Or: ICG Força Lleida-Delteco Gipuzkoa Basket
22:45-Roda de premsa
23:00-El club de la mitjanit
Ir a la página Esport3

Mira la programación TV de hoy en Corporacio catalana de mitjans audiovisuals,

toda la información sobre los programas transmitidos durante el día: películas, series de televisión, reality shows, deportes y más.
¡No pierdas lo mejor del horario de la primera y segunda noche!