Programación Corporacio catalana de mitjans audiovisuals
hoy

Día 25/01/2020

Tv3 - la programación de hoy
Tv3
00:40-Més 324
02:15-Gran reserva
02:40-Ritmes a l'estudi
03:40-Blues a l'estudi
04:40-Jazz a l'estudi
05:55-Videoclips catalans
06:00-Notícies 3/24
13:45-Zona zàping
14:30-Telenotícies migdia
15:40-Tarda de cine: La infermera
17:15-Tarda de cine: La fillastra
18:40-Tarda de cine: Atracció mortal
20:00-Atrapa'm si pots
21:00-Telenotícies vespre
21:55-Preguntes freqüents
Ir a la página Tv3
Super3 33 - la programación de hoy
Super3 33
00:20-This Is Art
01:05-En companyia
01:55-Il.luminats
02:30-Quan arribin els marcians
03:10-This Is Art
04:00-Encontres perillosos
04:45-Thalassa
05:05-El Faro, cruïlla de camins
05:55-Videoclips catalans
06:01-Mic
06:32-Les tres bessones
07:19-Kazoops!
07:38-Una mà de contes
07:46-El Mic i els seus amics
08:11-Els esclataneu
08:26-Dino tren
09:00-Manduka
09:24-Oddbods
10:15-Les aventures del Gat amb Botes
11:00-La família del Super3
11:26-Els germans Kratt
12:30-Robin Hood, el trapella de Sherwood
13:28-Els bons ossos bruns: Dies de neu
14:02-Oddbods
14:30-El xai Shaun
15:27-En Grizzy i els lèmmings
16:34-Els germans Kratt
17:40-Les aventures del Gat amb Botes
18:25-Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
19:30-Manduka
19:55-Oddbods
20:45-El detectiu Conan
21:30-Adolescents icat
22:00-El crac
22:42-El crac
23:25-Nit de la cultura balear
Ir a la página Super3 33
Esport3 - la programación de hoy
Esport3
00:30-324 Esports
00:55-El club de la mitjanit
02:25-324 Esports
02:50-Roda de premsa
03:05-WRC: Montecarlo
03:30-OK Lliga: CP Vic-CP Voltregà Stern Motor
05:00-Refugis i guardes
05:10-Temps de neu
06:00-324 Esports
06:25-Actius
06:35-WRC Ral.li Montecarlo
07:00-El club de la mitjanit
08:30-G Series
09:00-Temps de neu
09:30-Kitesurf a Los Roques
09:35-Roda de premsa
10:00-OK Lliga: CP Vic-CP Voltregà Stern Motor
11:30-Roda de premsa
11:55-Divisió d'Honor Juvenil: Club Lleida Esportiu-Barça
13:55-Pure Outdoor
14:15-Sports Quest
14:40-Trilogia de la força
15:05-Esport club cap de setmana
15:55-Afrontant les onades
16:15-Kitesurf a Los Roques
16:20-Refugis i guardes
16:35-Temps de neu
17:10-Andros Trophy Isola 2000
18:00-Esport club cap de setmana
18:55-Lliga Segona Divisió B: Barça B-SD Ejea
20:55-Zona zàping
21:30-FIA Formula E: Santiago de Xile
22:30-WRC Ral.li Montecarlo
23:00-Gol a gol
Ir a la página Esport3

Mira la programación TV de hoy en Corporacio catalana de mitjans audiovisuals,

toda la información sobre los programas transmitidos durante el día: películas, series de televisión, reality shows, deportes y más.
¡No pierdas lo mejor del horario de la primera y segunda noche!