Programmering Svt
imorgon

Dag 19/04/2019

Barnkanalen - programmen av imorgon
Barnkanalen
05:30-Klassen
06:00-Twirlywoos
06:10-Timmy lamm
06:20-Babblarna
06:30-Pocoyo
06:35-Henry och..
06:40-Gaspard och Lisa
06:55-Sara och Anka
07:00-Ballonggården
07:10-Ti och Mo
07:20-Alfons Åberg
07:30-Morgonshowen
07:31-Simon
07:35-Octonauterna
07:50-Elias och räddningsteamet
08:05-Fåret Shaun
08:15-Lille Roy
08:35-Min riddare och jag
08:45-Stella och Sam
08:55-Världens bästa sporter
09:00-Kate & Mim-Mim och trollkarlen från Oz
09:20-Ett fall för KLURO
09:35-Safirdrakens krafter
09:45-Heidi
10:05-Katie Morag
10:15-Riddare Micke
10:30-Victor & Josefine
10:40-Robyn och rymdpatrullen
10:50-Regnbågsstadens hjälte
11:05-Stora galaxer äter stjärnor
11:35-Pippi Långstrump
12:00-Draken Digby
12:10-Anden i lampan
12:25-Träd Fu Tom
12:45-Ella Bella Bingo
12:50-Timmy Lamm - engelska ord
13:00-Om evolution - jiddisch
13:10-Pinos dagbok - assyriska/kaldeiska
13:15-Bing
13:20-Om jag var ett djur
13:25-Värsta bästa barnvakterna
13:45-Tvillingarna Bob
13:50-Bygga hus - teckenspråkstolkat
13:55-Bilakuten - teckenspråkstolkat
14:00-Molly och våren
14:30-Superkrypen
14:45-Grizzy och lämlarna
14:50-Oggy och kackerlackorna
15:00-Kortrasten
15:10-Labba
15:20-Nyfiken på Sverige
15:25-Tracy Beaker kommer tillbaka
15:55-M.I. High
16:20-Leonardo
16:50-Tidlös prinsessa
17:15-Det hemsökta huset
17:35-Grizzy och lämlarna
17:45-Robin Hoods rabalder och rackartyg
17:55-Miss Moon
18:15-Tilde
18:25-Doften av morot
18:50-Bing
19:00-Bolibompa
19:01-Simon
19:10-Om jag var ett djur
19:15-Astrid är storasyster
19:30-Krakel Spektakel
19:35-Robin Hoods rabalder och rackartyg
19:45-Cirkus Imago
20:00-Bara på skoj
20:10-Piñata
20:35-Svansen i kläm
20:45-Gumballs fantastiska värld
Gå till sidan Barnkanalen
Svt 1 - programmen av imorgon
Svt 1
05:55-Sverige idag
06:25-Go'kväll
07:10-Strömsö
07:40-Trädgårdstider
08:40-Smartare än en femteklassare
09:40-Keyyo med Rheborg i Ryssland
10:10-Landgång
11:10-Go'kväll
11:55-Kroppsspråk
12:35-Vem bor här?
13:35-Flocken
14:05-Den stora älgvandringen
15:05-Al Pitcher på paus
15:20-Bonusfamiljen
16:05-Columbo
17:20-Paddington
18:55-Sportnytt
19:00-Rapport
19:15-Andra stranden
19:30-Biltokig
20:30-Rapport
20:45-Svenska tv-historier: Obekväm stämning
21:00-Bäst i test
22:00-Mord i paradiset
23:00-Dips
23:20-En mördares leende
00:05-Rapport
00:10-Manhunt
01:00-Keyyo med Rheborg i Ryssland
01:30-Flocken
02:00-Girls
02:30-Bonusfamiljen
Gå till sidan Svt 1
Svt 2 - programmen av imorgon
Svt 2
10:30-Livet är en fest
11:00-Gudstjänst
11:45-La traviata - regi: Sofia Coppola
14:00-Vad skrev fru Bach?
15:00-Dirigenten utan hämningar
15:55-Anslagstavlan
16:00-Min sanning
17:00-Rapport
17:05-Superhjältarnas legender
17:50-Sverige under kalla kriget: Om kriget kom
18:05-Övergivna rum
18:25-Påskens berättelser från Jerusalem
18:30-Vita vidder
19:10-The Island
20:00-Förväxlingen
20:30-Ishockey: U18-VM
21:00-Karl Lagerfeld tecknar sitt liv
22:00-Sportnytt
22:15-Korsvandring med påven från Colosseum i Rom
23:50-Lysande utsikter
02:00-Fråga veterinären
02:45-Sportnytt
03:00-Nyhetstecken
03:10-Game of Thrones
Gå till sidan Svt 2
Svt24 - programmen av imorgon
Svt24
03:15-Mästarnas mästare - syntolkat
04:15-Mästarkvalet - syntolkat
04:35-Sändningsuppehåll
12:35-Sändningsuppehåll
20:35-Sändningsuppehåll
21:00-Ishockey: U18-VM
22:50-Bäst i test - syntolkat
23:50-Smartare än en femteklassare
00:50-Strömsö
01:20-Uppdrag granskning
02:20-Landgång
03:20-Jaktliv - syntolkat
03:50-Bonusfamiljen - syntolkat
04:35-Sändningsuppehåll
Gå till sidan Svt24

Upptäcka programmen av imorgon på Svt,

alla informationen om programmen on air under hela dagen: filmer, TV-serier, reality TV, sport och mycket mer.
Missa inte det bästa av palimpsest av den första och andra kvällen!