Programmering Svt
imorgon

Dag 21/01/2019

Barnkanalen - programmen av imorgon
Barnkanalen
06:00-Twirlywoos
06:10-Timmy lamm
06:20-Långhalsen Lo
06:30-Pocoyo
06:35-Skåpbilen Olle
06:40-Voffa, Kvittra och Len
06:50-Ankes värld
06:55-Miffys stora små äventyr
07:00-Stella och Sam
07:15-Pirata & Piloto
07:30-Morgonshowen
07:31-Misse-kisse
07:35-Draken Digby
07:50-Mästerflygarna
08:05-Fåret Shaun
08:15-Mysteriet på Barnkanalen
08:35-Min riddare och jag
08:50-Tilde
09:00-Ett fall för KLURO
09:10-Robin Hoods rabalder och rackartyg
09:25-Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
09:45-Kapten Flinn & Piratdinosaurierna
10:00-Teckenlådan
10:15-Octonauterna
10:25-Kate och Mim-Mim
10:35-Robyn och rymdpatrullen
10:50-Regnbågsstadens hjälte
11:00-Franklin och hans vänner
11:15-Wisska
11:20-Daniel Tigers kvarter
11:35-Pippi Långstrump
12:05-Riddare Micke
12:15-Jamillah och Aladdin
12:25-Träd Fu Tom
12:50-Masha och björnen
13:00-Din kropp - finska
13:05-Pinos dagbok - finska
13:10-Dimitri
13:15-Rorri Racerbil
13:25-Min lillebror
13:30-Ballonggården
13:40-Simon
13:45-Bing
13:50-Greta Gris
13:55-P King Älling
14:10-Zoé Kézako
14:20-Safirdrakens krafter
14:30-Mimosa ja Lennu
14:40-Yakari
14:55-Heidi
15:15-Gumballs fantastiska värld
15:30-Hank Zipzer - världens bästa underpresterare
15:55-Familjen Valentin
16:20-M.I. High
16:45-Fångad
17:10-Pinsamheter
17:35-Pyjamasklubben
18:00-Superkrypen
18:15-Andys safariäventyr
18:30-Livet i Mattelandet
18:45-Jack och jordens utveckling
18:55-Himlagrisar och stjärnkastruller
19:00-Bolibompa
19:10-Nattens hjältar - Minna mot Tokay
19:15-Karsten och Petra
19:30-Onneli och Anneli
19:40-Zorro - legenden föds
20:05-Ett fall för KLURO
20:15-Lilla Aktuellt
20:30-Trio - Cyberguldet
20:55-Oddbods
Gå till sidan Barnkanalen
Svt 1 - programmen av imorgon
Svt 1
06:15-Landet runt
07:00-Morgonstudion
10:10-Rederiet
10:55-Landet runt
11:40-Sportspegeln
12:10-Ett hundliv: En dag på jobbet - omorganisationen
12:20-Så ska det låta
13:20-Antikrundan
14:20-Stjärnorna på slottet
15:20-Skavlan
16:20-Festivitetssalongen
17:45-Vem vet mest?
18:30-Sverige idag
19:00-Rapport
19:15-Kulturnyheterna
19:28-Sportnytt
19:33-Lokala nyheter
19:45-Hemma igen
20:30-Rapport
20:55-Lokala nyheter
21:00-Idrottsgalan
23:30-Mannen under trappan
00:15-Rapport
00:20-Fimpen
01:45-Hemma igen
02:35-Rederiet
Gå till sidan Svt 1
Svt 2 - programmen av imorgon
Svt 2
08:40-Sverige idag på romani chib/kalderash
08:50-Sverige idag på meänkieli
09:00-Kortfilmsklubben - finska
09:16-Kortfilmsklubben - finska
09:30-Kortfilmsklubben - samiska
09:46-Kortfilmsklubben - samiska
10:00-Forum
17:00-Rapport
17:05-Forum
17:15-Gudstjänst
18:00-Små mer eller mindre kända museer
18:10-Örtskolan
18:15-Nyheter på lätt svenska
18:20-Nyhetstecken
18:30-Oddasat
18:45-Uutiset
19:00-Historiejägarna
19:30-I trollkarlens hatt
20:30-Förväxlingen
21:00-Vetenskapens värld
22:00-Aktuellt
22:39-Kulturnyheterna
22:46-Lokala nyheter
22:56-Nyhetssammanfattning
23:00-Sportnytt
23:15-Dox: Den bortglömda krigaren
00:15-Agenda
01:00-Dollagattis
01:30-Hundra procent bonde
02:15-Vinterdrömmen
02:45-Sportnytt
03:00-Nyhetstecken
03:10-Min squad XL - meänkieli
Gå till sidan Svt 2
Svt24 - programmen av imorgon
Svt24
03:15-Husdrömmar - syntolkat
04:15-Sändningsuppehåll
12:15-Sändningsuppehåll
20:15-Sändningsuppehåll
21:00-Idrottsgalan - syntolkat
23:30-Mannen under trappan - syntolkat
00:15-Rederiet - syntolkat
01:00-Agenda - teckenspråkstolkat
01:45-Sportspegeln - teckenspråkstolkad
02:15-På spåret - syntolkat
03:15-Rederiet - syntolkat
04:00-Sändningsuppehåll
Gå till sidan Svt24

Upptäcka programmen av imorgon på Svt,

alla informationen om programmen on air under hela dagen: filmer, TV-serier, reality TV, sport och mycket mer.
Missa inte det bästa av palimpsest av den första och andra kvällen!