Programmering Svt
idag

Dag 19/07/2019

Barnkanalen - programmen av idag
Barnkanalen
06:00-Twirlywoos
06:10-Timmy lamm
06:20-Babblarna
06:25-Babblarna
06:30-Wisska
06:35-Henry och..
06:40-Gaspard och Lisa
06:55-Sara och Anka
07:00-Timmy Lamm - svenska ord
07:05-Min lillebror
07:10-Lilla prinsessan
07:25-Daniel Tigers kvarter
07:35-Octonauterna
07:50-Tilde
08:00-Fåret Shaun
08:05-Robyn och rymdpatrullen
08:20-Philofix
08:30-Fix och trix
08:45-Safirdrakens krafter
08:55-Mästerflygarna
09:05-Masha och björnen
09:15-Abel och Fant
09:20-Matildas superkrafter
09:30-Min riddare och jag
09:45-Ett fall för KLURO
10:00-Sommarlov
10:05-Grizzy och lämlarna
10:15-Gronkarna
10:30-Legendarerna
11:00-Lilla Aktuellt
11:05-Zorro - legenden föds
11:25-Snö + 7
11:50-Pingvinerna från Madagaskar
12:10-Heidi
12:30-Piggley Winks äventyr
13:00-Folksagor i världen - kinesiska
13:05-Pinos dagbok - tjetjenska
13:10-Pinos dagbok - tjetjenska
13:15-Doktorerna - teckenspråkstolkat
13:20-Charlie och Lola
13:30-Lille Roy
13:45-Puck och det försvunna fåret
13:55-Pocoyo
14:05-Simon
14:10-Abbys flygande skola för feer
14:20-Draken Digby
14:30-Bagel & Beckys show
14:40-Ziv & Zack
14:50-Tre vilda vänner
15:10-Läsmysteriet
15:25-Uppdrag skolväg
15:30-Kortrasten
15:50-MI High
16:20-Jobbigt läge
16:45-Spartikelmysteriet
17:15-Ridtur
17:40-Sommarlägret
17:50-Äventyrskatten
18:05-Anden i lampan
18:15-Djungelboken
18:25-Regnbågsstadens hjälte
18:35-Professor Balthazar
18:50-Greta Gris
18:55-Bing
19:00-Bolibompa
19:01-Simon
19:15-Om jag var ett djur
19:20-Astrid och Adrian flyttar
19:30-Sommarlov
19:35-Grizzy och lämlarna
19:45-Gronkarna
20:00-Legendarerna
20:30-Kändisbarnvakten
Gå till sidan Barnkanalen
Svt 1 - programmen av idag
Svt 1
05:10-En askungesaga
06:00-Guld på godset
07:00-Helt lyriskt
08:00-Morgonstudion
11:00-Helt lyriskt
12:00-Guld på godset
13:00-Grillat med Hrefna
13:25-Den sista apan
14:20-En askungesaga
15:10-Bäst i test
16:10-Allsång på Skansen
17:10-Ånga om sommaren
17:40-Med motorbåt i vikingarnas fotspår
18:20-Min trädgård
19:00-Rapport
19:15-Sportnytt
19:20-Lokala nyheter
19:25-En bild berättar
19:30-Engelska Antikrundan
20:30-Rapport
20:55-Lokala nyheter
21:00-Svenska folkfester: Dansbandsveckan
22:30-Poldark
23:30-Leif och Billy
23:50-Rapport
23:55-Suits
00:35-Hemmaplan
01:30-Sju sidor av sanningen
02:25-Elitstyrkans hemligheter: USA
Gå till sidan Svt 1
Svt 2 - programmen av idag
Svt 2
15:05-Grön glädje
15:30-Mu squad
16:00-Vetenskapens världs sommarfavoriter
17:00-Rapport
17:05-Ekdal och Ekdal
18:05-Grön glädje
18:30-Oddasat
18:35-Nyhetstecken
18:45-Uutiset
18:55-Här är mitt museum
19:10-Hem till sommaren
19:40-Jakten på Norge
20:30-Någon som du
20:55-Kronprinsessan Victorias fond
21:00-Bjarke Ingels ? arkitekt och rebell
22:00-Aktuellt
22:25-Lokala nyheter
22:30-Sportnytt
22:45-Turist
00:40-Secret city
01:35-Salamander: Blood Diamonds
02:45-Sportnytt
03:00-Nyhetstecken
Gå till sidan Svt 2
Svt24 - programmen av idag
Svt24
03:10-Att inreda ett slott
04:00-Sändningsuppehåll
12:00-Sändningsuppehåll
20:00-Sändningsuppehåll
21:00-Från Lark Rise till Candleford
21:55-Engelska Antikrundan
22:55-Hjärta för djur
23:25-Min trädgård
00:05-Kennedys: En maktsaga
00:50-Muitte mu - Minns mig
01:20-Vild vetenskap
02:00-Follow the money
03:00-Allsång på Skansen - syntolkat
04:00-Sändningsuppehåll
Gå till sidan Svt24

Upptäcka programmen av idag på Svt,

alla informationen om programmen on air under hela dagen: filmer, TV-serier, reality TV, sport och mycket mer.
Missa inte det bästa av palimpsest av den första och andra kvällen!