Programación Corporacio catalana de mitjans audiovisuals
hoy

Día 19/01/2020

Tv3 - la programación de hoy
Tv3
01:30-Notícies 3/24
03:00-Ritmes a l'estudi
04:00-Blues a l'estudi
05:00-Jazz a l'estudi
06:00-Notícies 3/24
10:30-Signes dels temps
11:00-Notícies 3/24
13:15-Polònia
13:50-APM? Extra
14:30-Telenotícies migdia
15:40-Tarda de cine: Gran Torino
17:40-Tarda de cine: Truman
20:05-Atrapa'm si pots
21:00-Telenotícies vespre
22:10-Premis Gaudí de l'Acadèmia del Cinema Català
Ir a la página Tv3
Super3 33 - la programación de hoy
Super3 33
00:40-Programa sindical UGT
00:50-Adolescents icat
01:20-La gran il.lusió, relat intermitent del cinema català
01:55-Premis Gaudí. Curmetratges Finalistes 2020
02:45-Encontres perillosos
03:35-Les dones de la ruta de la seda
04:30-L'illa del tresor
04:55-Thalassa
05:15-El Faro, cruïlla de camins
06:01-Mic
06:05-Videoclips catalans
06:32-Les tres bessones
07:19-Kazoops!
07:38-Una mà de contes
07:46-El Mic i els seus amics
08:11-Els esclataneu
08:26-Dino tren
09:00-Wowzzy Baboom
09:32-Els germans Kratt
10:16-Les Sisters
10:30-Rat Rank
10:55-Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
12:21-Robin Hood, el trapella de Sherwood
13:32-Els bons ossos bruns: Dies de neu
14:06-Oddbods
14:34-El xai Shaun
15:30-En Grizzy i els lèmmings
16:42-Els germans Kratt
17:48-Les aventures del Gat amb Botes
18:32-Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
19:16-Oddbods
19:59-Les Sisters
20:45-El detectiu Conan
21:30-Adolescents icat
22:00-Viatges insòlits
23:35-Camins per anar a l'escola
Ir a la página Super3 33
Esport3 - la programación de hoy
Esport3
00:05-324 Esports
00:30-Gol a gol
01:30-Roda de premsa
02:00-Lliga Nacional de Futbol Sala: Barça-O Parrulo Ferrol
03:30-324 Esports
03:55-Roda de premsa
04:15-Freestyle Zombies Resurrection
06:00-324 Esports
06:25-Kitesurf a Los Roques
06:30-Roda de premsa
06:50-Afrontant les onades
07:10-Pure Outdoor
07:35-Sports Quest
08:00-Refugis i guardes
08:10-Temps de neu
08:40-Zona zàping
09:15-Gol a gol
10:20-Lliga Nacional de Futbol Sala: Barça-O'Parrulo Ferrol
11:55-Lliga Segona Divisió B: Club Gimnàstic de Tarragona-Barça B
13:55-Zona zàping
14:30-Temps de neu
14:55-FIS Freestyle Ski World Cup: Font Romeu
15:15-Roda de premsa
15:40-Divisió d'Honor Juvenil: Barça-Atlético Villacarlos
17:35-Belen Garcia
17:40-FIM X-Trial World Championship: Budapest
19:05-Andros Trophy: Andorra
19:55-Esport club cap de setmana
20:45-Dakar: El Dakar descobreix Aràbia: La pel.lícula
22:10-Km 0
22:30-L'esport en femení a l'Aràbia Saudita
22:50-Cursa Moritz Sant Antoni
23:00-Gol a gol
Ir a la página Esport3

Mira la programación TV de hoy en Corporacio catalana de mitjans audiovisuals,

toda la información sobre los programas transmitidos durante el día: películas, series de televisión, reality shows, deportes y más.
¡No pierdas lo mejor del horario de la primera y segunda noche!